MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 13625121
*
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 21:08:34
1
100 kr
20/11 15:46:03
2
200 kr
22/11 11:02:16
3
250 kr
23/11 20:19:11
2
Vinnande bud
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
9126 Bokhylla
1940-tal, Alm. Bredd: 80 cm, djup: 25 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56
-
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:59
-
9157 Bord
med uppsats, Louis XV-stil. Bredd: 74 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:02
-
9148 Chiffonjé
1900-tal, intarsia, stil kopia. Bredd: 92 cm, djup..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:09
-
9110 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm. Djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:50
-
9085 Hängskåp
Sent 1900-tal, "Wimbledon Tennis Club". Bredd: 46 ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36
*
Badrumsskåp
Läs mer om Retro
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/11 21:08:34 | 1 | 100 kr |
| 20/11 15:46:03 | 2 | 200 kr |
| 22/11 11:02:16 | 3 | 250 kr |
| 23/11 20:19:11 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
9126 Bokhylla
1940-tal, Alm. Bredd: 80 cm, djup: 25 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56 -
9118 Bokskåp
1800-talets slut. Bredd: 91 cm, djup: 53 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:59 -
9157 Bord
med uppsats, Louis XV-stil. Bredd: 74 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:02
-
9148 Chiffonjé
1900-tal, intarsia, stil kopia. Bredd: 92 cm, djup..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:09 -
9110 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm. Djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:50 -
9085 Hängskåp
Sent 1900-tal, "Wimbledon Tennis Club". Bredd: 46 ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36



